Okręgowa Konferencja Dla Kobiet

Zapraszamy na Okręgową Konferencję dla Kobiet, która odbędzie się karłowickim ośrodku „Zielona Niwa” w dniach od 19 i 20 października 2012 r. Naszymi gośćmi będą Margaret Lewis i Pamela Maynard.

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia telefoniczne 609 042 650 lub 609 316 334. Koszt konferencji  wynosi 89 zł.

O naszych gościach:

Margaret Lewis

Urodziła się w Anglii i jako młoda kobieta wyjechała do Republiki Południowej Afryki. Tam przyjęła Jezusa Chrystusa jako swojego Zbawiciela a jej życie uległo całkowitej przemianie i zostało naznaczone cudowną Bożą mocą.

Margaret była businesswoman a w 2012 całkowicie poświęciła się służbie Bogu. Podróżowała do wielu narodów. Pomagała zakładać kościól w Nowej Zelandii jak również pełniła funkcję pastora w dużym kościele w RPA. Obecnie mieszka w Anglii.

 

Pamela Maynard

Została ordynowana na urząd pastora w “Christian International” i jest zaangażowana w służbę od 20 lat. Posiada dar proroczy, co zostało wielokrotnie udowodnione. Wspólnie z mężem Tonym są koordynatorami z ramienia “Christian International” w północno wschodnim rejonie Wielkiej Brytanii. Ostatnio otworzyli drugie Training and Equipping Centre w Yorkshire.

Pamela podróżuje po całym świecie służąc ludziom i przemawiając do narodów, aby okazały posłuszeństwo Bożemu Słowu. Ostatnio wydała też książkę „Crafted by the Masters hands” ( “Stworzona rękami Mistrza” ). Pragnie widzieć jak ludzie są uwalniani, zachęcani i wyposażani po to, aby mogli funkcjonować w pełni potencjału, jaki daje im Jezus Chrystus.


Otagowano