Zielona Niwa

Centrum Misyjne „Zielona Niwa”

Centrum Misyjne „Zielona Niwa” w Karłowicach – to jedno z najnowocześniejszych miejsc tego typu w Polsce, z możliwością obsługi nawet 70 osób i wciąż powiększanym zapleczem.

Czytaj więcej…

Miejsce schronienia i odpoczynku

Czasem potrzebujemy bezpiecznego miejsca, w którym moglibyśmy schronić się, odpocząć emocjonalnie i duchowo. Chcielibyśmy czekać na Boga i słysząc Jego głos znaleźć odpowiedzi na ważne pytania. Potrzebujemy wzmocnić się, aby dalej walczyć i zwyciężać. Ale gdzie znaleźć takie miejsce?

Czytaj więcej…

Nasza Wizja

Przez wiele lat miałem w swoim sercu wizję wybudowania chrześcijańskiego ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego dla kościołów, pastorów i przywódców z Polski oraz krajów ościennych. Marzyłem o powołaniu do istnienia miejsca, w którym chrześcijanie będą mogli doświadczać spotkań z Bogiem i duchowego odnowienia, a także czerpać inspirację dla swojej życiowej drogi z Chrystusem.

Czytaj więcej…

Lokalizacja ośrodka

Centrum Misyjne „Zielona Niwa”  usytuowane jest u zbiegu trzech granic: czeskiej, polskiej i niemieckiej. Wielu z naszych gości korzysta z możliwości zwiedzenia urokliwych miejscowości nie tylko w naszej części kraju, ale także poza pobliskimi granicami.

Czytaj więcej…