Miejsce odpoczynku

Wyzwanie

Życie z Bogiem czasami bywa bardzo trudnym wyzwaniem. Spotykają nas nieprzyjemne okoliczności, mamy do przejścia ciemne doliny i rozpalone pustynie, potrzebujemy stawiać czoła gwałtownym burzom.

Choć oczekujemy w naszym życiu dobra i satysfakcji, jednak czasem nasza droga do zwycięstwa bywa wyboista, pełna przeszkód i niechcianych zwrotów okoliczności.

Zdarza się, że cierpimy. Jesteśmy zmęczeni, a nawet wyczerpani wyzwaniami dnia codziennego. Są chwile w naszym życiu, kiedy przychodzi zniechęcenie i chcielibyśmy się poddać.

Potrzebujemy wtedy bezpiecznego miejsca, w którym moglibyśmy schronić się na pewien czas, odnaleźć spokój, emocjonalnie i duchowo „stanąć na nogi”. Spotkać się z Bogiem i odnowić wizję. Wziąć od Niego siłę do dalszej walki.

Potrzebujemy miejsca odpocznienia i schronienia – potrzebujemy „zielonych niw”.

Ale gdzie jest takie miejsce?

Kroczymy za Bogiem już od wielu lat i doskonale wiemy, jak trudną czasami może być ta droga. Dlatego też stworzyliśmy centrum misyjne „Zielona Niwa”.

Nasze centrum położone jest na skraju malutkiej wsi, z pięknym widokiem na góry, otoczony zielonymi pastwiskami, z dala od zgiełku wielkich miejscowości i szybkiego życia.

Zielona niwa kojarzy nam się z czymś dobrym. Z soczystą  trawą pokrytą poranną rosą, z owcami, które pasą się na niej  i znajdują odpocznienie. Z pasterzem, który troszczy się o nie. Z bezpieczeństwem i pokojem.

Pan jest Pasterzem moim

Pracując nad stworzeniem „Zielonej Niwy” i na co dzień rozwijając działalność naszej służby, przyświeca nam Psalm 23, który jest przewodnim fragmentem Pisma Świętego dla naszej służby:

Pan jest pasterzem moim,
Niczego mi nie braknie.

Na niwach zielonych pasie mnie.
Nad wody spokojne prowadzi mnie.

(…)

Zastawiasz przede mną stół wobec nieprzyjaciół moich,
Namaszczasz oliwą głowę moją, kielich mój przelewa się.

Dobroć i łaska towarzyszyć mi będą
Przez wszystkie dni życia mego.

Naszą wizją jest, aby goście  „Zielonej Niwy” doświadczali tego, o czym mówi Psalm 23 podczas pobytu w naszym pięknym i spokojnym hotelu.

Drogi pastorze, przywódco

Wiemy, że niełatwo jest dzisiaj  być duchowym przywódcą.  Wbrew osobistym trudnościom inwestujesz w życie tych, których Bóg powierza Twojej opiece.

Jeśli potrzebujesz przywieźć swoich podopiecznych w miejsce prawdziwego odpocznienia, to serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka. Jesteśmy tu, aby Ci służyć.

Jesteśmy tu, aby stworzyć atmosferę, która pomoże Twojej grupie przybliżyć się do Boga, odpocząć, odnaleźć inspirację i pokrzepienie.

Zapraszamy Cię na „zielone niwy”.

Zapraszamy Cię do „Zielonej Niwy”, chrześcijańskiego ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego.

Skontaktuj się z nami, w celu uzyskania dalszych informacji.

Kontakt